پشتیبانی

قبل از ارسال درخواست پشتیبانی، لطفا به نکات زیر توجه کنید:

۱- پاسخ درخواست پشتیبانی شما به ایمیلی که در فرم زیر وارد می کنید ارسال خواهد شد، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل صحیح و معتبر خود دقت فرمایید و از صحت ایمیل خود اطمینان یابید. (جهت مشاهده پاسخ پشتیبانی حتما ایمیل خود را چک کنید)

۲- از نصب و بروز بودن نرم افزارهای خود مثل برنامه مطالعه فایل های پی دی اف و … مطمئن شوید. برای نصب جدیدترین ویرایش برنامه های لازم و کاربردی به اینجا مراجعه فرمایید.

۳- جهت گشودن فایل های فشرده یا استخراج آنها در محیط ویندوز، برنامه WINRAR را دانلود کنید. برای دانلود (دیوایس های مختلف) به اینجا مراجعه کنید.

۴- قابل توجه کاربرانی که از طریق آیفون یا آیپد اقدام به دانلود میکنند، اگر در پاره ای از مواقع به خصوص بعد از آپدیت نرم افزاری اپل در دانلود با مرورگر سافاری به مشکل برخوردید لطفا از طریق مرورگر گوگل کروم و ایمیل اقدام به دانلود کتاب نمایید.

۵- برای مطالعه کتاب های خود در ویندوز ترجیحا از برنامه FOXIT READER استفاده کنید.

نکته مهم: توجه داشته باشید به تیکتهایی که در آن عملیات پرداخت از سوی کاربر لغو شده باشد یا در انتظار پرداخت باشد و با اینحال کاربر در تیکت مشکل عدم ارائه لینک دانلود با توجه به پرداخت موفق را عنوان کند به هیچ وجه پاسخ داده نمی شود.

نکته مهم: چنانچه بنا بر هر دلیلی از جمه سرعت اینترنت یا مشکل مرورگر عملیات پرداخت از سوی کاربر موفق باشد و پس از آن از بانک به سایت ارجاع نشود، حتی اگر کاربر تیکتی برای این مشکل ارسال نکند مشکل از طرف ما برطرف و رسید خرید به همراه لینک دانلود به ایمیل مشتری ارسال می گردد و جای نگرانی وجود ندارد.

تاریخچه خرید: از طریق منو عملیات پرداخت در بالای صفحه سایت و انتخاب گزینه تاریخچه خرید می توانید تاریخچه خرید ها و دانلود های خود را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید نمایش تاریخچه پرداخت شما بر اساس آی پی یا اینترنت شما می باشد و بدیهی است با تغییر کانکشن اینترنت خود در پرداخت های مختلف تاریخچه نشان داده شده متفاوت خواهد بود.

نکته مهم برای دارندگان گوشی آیفون یا تبلت آیپد:  جهت آموزش دانلود کتاب در گوشی آیفون یا تبلت آیپد اینجا کلیک کنید.


جهت مشاهده پاسخ پشتیبانی حتما ایمیل خود را بررسی کنید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

بخش پشتیبانی:

 مشکل در پرداخت مشکل در دانلود موارد دیگر

الویت:

 کم متوسط زیاد

توضیحات

captcha